بست اسپیس

شیلتر سازه با تولید بست اسپیس  یا همان بست پروانه ای جهت نصب انواع اسپیس فریم بست و قفل اسپیس فریم با کیفیت را جهت نصب اسپیس در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. بست اسپیس با شکل خاصی که دارد امکان این را میدهد توسط بست اسپیس با آچار اسپیس بتوان اسپیس فریم را توسط بست اسپیس فریم نصب نمود. شیلتر سازه آچار نصب اسپیس از نوع جغجغه ای با سری بکس مخصوص اسپیس را به صورت فروش عرضه میدارد. قیمت بست اسپیس 30.000 تومان به همراه پیچ و مهره می‌باشد. برای خرید بست اسپیس فرم نمایشگاهی با قسمت فروش شیلتر سازه تماس بگیرید.

فروش بست اسپیس فریم نمایشگاهی

معرفی بست اسپیس فریم

بدون تردید اگر در زمینه ساخت و ساز غرفه های نمایشگاهی مشغول هستید بست اسپیس فریم را می شناسید . استفاده از انواع مختلف از اسپیس فریم ها به ما فرصت می دهد تا بتوانیم به دکوراسیون و طرح های دلخواه در ساخت و طراحی غرفه های نمایشگاهی برسیم. همانطور که میدانید امروزه برپایی چنین نمایشگاه هایی در سراسر جهان از توجه بالایی برخوردار است به گونه ای که می توان با استفاده از این فرصت های به وجود آمده هم کسب و کار خود را ارتقا دهیم و هم ایده های جدیدتری را برای پیشرفت به دست آوریم برخی از غرفه های نمایشگاهی بین المللی بوده ،  تاجران و کسب و کارهای کشورهای مختلفی در آنها حضور دارند با این توصیف می توان درک کرد که بهره مندی از تبلیغات غرفه نمایشگاهی تا چه اندازه ای می تواند سود به دست آمده را ارتقا دهد.

برای ساخت و طراحی غرفه ای نمایشگاهی به ابزارهای گوناگونی نیازمند هستید از جمله :

می توانید همین اکنون با شماره های موجود در ارتباط بوده و همه ی تجهیزات مورد نیاز برای ساخت غرفه های نمایشگاهی با ما هماهنگ کنید. در این بخش از مقاله سعی داریم به طور اختصاصی در مورد بست اسپیس فریم برای ساخت و طراحی انواع مختلف از غرفه های نمایشگاهی اشاره کنیم و اطلاعات بیشتر در مورد خرید آنها در اختیار ما عزیزان قرار دهیم.

بست اسپیس فریم نمایشگاهی

مزیت بست اسپیس فریم

بست اسپیس فریم یکی از اجزای جانبی به کار رفته به همراه اسپیس فریم میباشد در واقع بدون وجود آنا استفاده از اسپیس فریم برای ایجاد دکوراسیون دلخواه ممکن نخواهد بود معمولا بست اسپیس فریم را به همراه مهر و پیج های لازم می فروشند معمولا پیشنهاد می شود که هنگام خرید اسپیس فریم، بست اسپیس فریم را نیز سفارش دهید زیرا در این صورت در رحله ی نصب مجبور نخواهید بود که گرفتار مشکلات هماهنگی نوع بست با اسپیس باشید. با استفاده از بست اسپیس فریم می توان فرایند نصب اسپیس فریم ها را به هم نهایی ساخت به گونه ای که بدون وجود این محصولات نصب این محصولات با اطمینان کاملی روبرو نیست . قبلا به جای اسپیس فریم ها از سازه های مختلفی استفاده می شد ولی مزیت هایی که این محصولات داشته اند سبب شده است که بتوانیم جایگزین مناسبی برای بسیاری از سازهای به کار رفته در ساخت انواع غرفه های نمایشگاهی به دست آوریم .

از جمله مزیت های اصلی بست اسپیس فریم می توان به :

  • قیمت ارزان
  • حمل و انتقال آسان
  • مقاومت و استحکام بیشتر

اشاره کرد هر کدام از مزیت های یاد شده در مورد بست اسپیس فریم استفاده از این نوع از محصولات را رونق داده و سبب شده است به طور ویژه برای نصب نواع مختلف از غرفه های نمایشگاهی مورد  در اولویت قرار گیرد. اگر از نصب اسپیس فریم موجود مطمئن نباشیم در این صورت خطرات به وجود آمده ممکن است در برخی از مواقع غیر قابل جبران باشد زیرا فروپاشی دکوراسیون و یا استیج ایجاد شده با استفاده از اسپیس فریم در اثر افزایش بار تحمل شده بیشتر خواهد بود به همین دلیل توصیه می شود نصب این محصولات را در صورتی که تجربه ی کافی ندارید به افراد مجرب بسپارید.

فروش بست اسپیس فریم

خرید بست اسپیس فریم

برای خرید بست اسپیس فریم حتما تولیدی و البته فروشنده هی معتبر را در اولویت خود قرار دهید زیرا در این صورت مطمئن خواهید بود که محصولات تهیه شده دارای کیفیت و کارایی بالایی هستند . زمانی که  فروشنده های غیر معتبر خرید می کنید به احتمال زیاد محصولی بی کیفیت و غیر اصل به دست شما خواهد رسید این ام نه تنها طول عمر بست اسپیس تهیه شده را کاهش می دهد بلکه در مرحله ی بعدی ممکن است می تواند به زیان های جانی و مالی بسیاری منجر گردد. به همین دلیل با در نظر گرفتن این موضوع که قیمت بست اسپیس فرم بسیار مقرون به صرفه است سعی کنید همواره کیفیت را شرط و اولویت خردی خود قرار دهید. ما  با چندین سال سابقه در این زمین همواره با بررسی های جدی توانستهایم رضایت شما عزیزان را به دست آوریم و در صدر انتخاب شما عزیزان قرار گیریم در این راستا نیز سعی داریم هر روز به بررسی و ارزیابی های کلی برای ارائه ی محصول با کیفیت به شما توجه ویژه ای داشته باشیم. با خرید از ما می توانید به طور کامل از کیفیت محصول خرید شده مطمئن باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ی سفارش محصولات می توانید همین اکنون با شماره های وجود با ما در ارتباط باشید همکاران بخش فروش اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد. به منظور دسترسی به همه ی مشتریان خود در سراسر کشور گزینه ی سفارش آن لاین نیز در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد بعد از بررسی و انتخاب محصولات خود می توانید ثبت سفارش خود را نهایی کرده و در کوتاهترین مدت زمان محصولات مربوطه را دریافت کنید.

بست اسپیس با پیچ و مهره
30.000 تومان
پیچ و مهره
5.000 تومان
پیچ بست اسپیس

فروش بست اسپیس فریم

فروش بست اسپیس فریم در سالهای اخیر با رونق یافتن ساخت و ساز غرفه های نمایشگاهی رونق یافته است و در این راستا تولید کننده های بسیاری سعی دارند این محصولات را تولید کرده و در اختیار خریداران قرار دهند. البته برخی از سودجویان نیز از قافله عقب نمانده اند و سعی در فریب افراد با ارائه  محصولات بی کیفیت هستند جالب است بدانید که حتی برخی از آنها محصولات غیر اصل خود را با هزینه های کلان و بیشتر از استانداردهای موجود در بازار به فروش می رسند به همین دلیل در انتخاب نوع تولید کننده وفروشنده ی این محصولات توجه بیشتری داشته باشید. بست اسپیس فریم بی کیفیت می تواند به زیان های بیشتر در مرحله ی بعدی منجر شود.

انواع مختلف از بست اسپیس از جمله بست پروانه ای و غیره می تواند مناسب ترین گزینه برای نصب اسپیس موجود در نظر گرفته شود برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت راهنمایی در مورد انتخاب نوع بست اسپیس می توانید با شماره های موجود با ما در ارتباط باشید.

قیمت بست اسپیس فریم

قیمت بست اسپیس فریم بسیار مقرون به صرفه است و زمانی که این محصولات را به صورت عمده سفارش دهید می توانید از برخی از تخفیف های ویژه برخوردار شوید. عواملی که در قیمت نهایی این محصولات می تواند تاثیر گذار باشد شامل :

  • مقاومت محصول
  • کیفیت و کارایی آن
  • اندازه
  • ضخامت به کار رفته

باشد هر کدام از موارد یاد شده تا حدود قابل ملاحظه ای قیمت نهایی را تحت کنترل قرار می دهد برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و مشخصات و البته ثبت سفارش می توانید به اولین صفحه ی وب سایتمان مراجعه کنید و یا با شماره های موجود با همکاران ما در ارتباط باشید.  زمانی که محصول ارائه شده بیشتر و یا خیلی کمتر  از قیمت استاندارد به شما پیشنهاد می شود حتما به کیفیت آن مشکوک باشید اگر چه نوسانات موجود در بازار می تواند تا حدودی قیمت این محصولات را تحت کنترل قرار دهد ولی این مقدار به گونه ای نیست که اختلاف بسیاری ایجاد کند.

آچار اسپیس

اتصالات اسپیس فریم

بست اتصال اسپیس فریم برای نصب انواع مختلف از اسپیس فریم ها به کار میرود . در واقع اتصالات اسپیس فریم ها با استفاده از انواع مختلف بست های موجود نهایی می گردد. استفاده از این نوع از بست ها بسیار آسان می باشد ولی در صورتی که تجربه ی کافی در این زمینه را ندارید می توانید از خدمات نصب نها نیز بهره مند شوید. زمانی که اسپیس فریم را برای ساخت غرفه های مختلف اجاره می کنید در این صورت بست اسپیس فریم به همراه محصولات دیگر در اختیار شما قرار می گیرد. اطمینان کامل از نصب صحیح این محصولات به ماکمک می کند تا بتوانیم از عدم فروپاشی استیج های آماده شده با استفاده از اسپیس فریم ها مطمئن باشیم. این محصولات معمولا مقاومت و طول عمر بالایی دارن دو برای مدت زمان بسیار می توانید از مزیت آنها بهره مند شوید البته به شرط آنکه محصولی با کیفیت را خریداری کرده باشید. در صفحه ی اول وب سایتمان اطلاعات کامل در مورد مشخصات و ضخامت بست اسپیس فریم و قیمت این محصولات موجود است. برای خرید با شماره ای موجود در تماس باشید.

بست اسپیس نمایشگاه

 بست اسپیس برای نصب و اتصال اسپیس فریم بهترین گزینه است و استفاده از هر گونه تجهیزات دیگری نمی تواند مقاومت برابر با این محصولات را ایجاد کند. وجود اسپیس فریم ها به طراحان نمایشگاه ها فرصت می دهد تا با ایجاد دکوراسیون های داخلی و خارجی مختلف بتوانند فضای شیک و جذابی ایجاد کنند بدون تردید همه ی افراد در مراجعه به این نوع از مکان ها انتظار دارند که محیطی با طراحی شیک در انتظار آنها باشد همین امر به طور ویژه می تواند بازدید کننده ها را برای حضور بیشتر در فضا مشوق سازد. وجود اسپیس فریم ها و استفاده از اتصالات مطلوب در نصب آنها نیز می تواند گام موثری در رسیدن به دکوراسیون شیک در نظر گرفته شود.

آلن آچار اسپیس برای آچار اسپیس

دیگر مشخصات بست اسپیس فریم نمایشگاهی

بست های اسپیس همانطور که گفته شد از ورق هایی با ابعاد مختلف تولید می شود. یکی دیگر از ابعاد در نظر گرفته شده برای آن پیچ آلن 6 و همچنین مهره های 6 هستند که اتصال را برای این بست ها اسپیس فریم به یکدیگر ساده تروآسان نموده است . اسپیس فریم برای اینکه در نقطه اتصال به یک استحکام و ساختمان بندی استاندارد برسد به دو عدد قفل اسپیس نیاز دارد. برای اینکه این قفل ها را در سازه بکار بگیرید باید از آچار اسپیس استفاده کنید. البته اگر برندی قصد داشته باشد که اتصالات اسپیس را به مشتریان اجاره دهد، دیگر نیازی به گیره ندارد.

[yasr_visitor_votes size=”medium”]

body a{text-decoration:none;}