همه چیز در مورد طاق نصرت و طاق رومی اسپیس فریم

طاق نصرت چیست؟ طاق نصرت اسپیس و طاق رومی چه کاربردی دارد؟ برخی از مزایای این نوع سازه چیست؟ جهت اجاره و خرید طاق نصرت و رومی به چه مرکز معتبری مراجعه نماییم؟ جهت آشنایی بیشتر با این نوع سازه تبلیغاتی خاص تا پایان مطلب با ما همراه باشید تا شما عزیزان را با کاربرد و مزایای این نوع سازه تبلیغاتی پرکاربرد بیشتر آشنا کنیم.

شاید برای شما عزیزان هم پیش آمده باشد که در خیابان و محله ها برای مناسبت های گوناگون، جهت گل آرایی و نور پردازی ایستگاه های صلواتی تشکیل داده باشند و بخواهند از این راه در بین مردم نذورات خود را پخش کنند. اما نکته مهم که در رابطه با این موضوع وجود دارد، که به صورت محدود و ممکن است در حد چند روز نصب شوند. بهترین و مناسب ترین جایگاه برای چنین کاری، استفاده از اسپیس می باشد که بعد از پخش نذورات به راحتی بتوان آن را جمع کرد.

اسپیس فریم از لحاظ مزایا و کارکرد، دارای ویژگی های خاصی است. در حقیقت وجود این ویژگی های خاص در این سازه موجب شده تا از این سازه در ساخت طاق نصرت مورد استقبال فراوانی قرار گیرد. طاق نصرت و دیگر المان مذهبی همانند ایستگاه های صلواتی و … به کمک اسپیس ساخته می شوند.

طاق نصرت و رومی

طاق نصرت و طاق رومی چیست؟ در یک تعریف یا بیان ساده در پاسخ به این سوال که طاق نصرت چیست می توان گفت طاق نصرت یا طاق رومی همان طاق پیروزی است و نشان از نماد پیروزی می باشد. در زمان های قدیم به طاق نصرت، خوازه بستن می گفتند و در مواقع پیروزی از این سازه استفاده می نمودند تا لشکر پیروز شده از جنگ از زیر طاق نصرت عبورکنند.

جالب است بدانید که این نوع سازه تبلیغاتی به حالت های بسیار مختلفی نصب خواهد شد. در حقیقت طاق نصرت و رومی اسپیس یک نوع سازه نمادی می باشد که میتوان آن را در مراسم های گوناگون و خاصی استفاده کرد. به وسیله اسپیس فریم نمایشگاهی می توان طاق نصرت های بسیار زیبا و شیکی را در انواع مدل های متنوع طراحی و اجرا کرد. البته ناگفته نماند که بر روی طاق نصرت می توان لوازم روشنایی زیبایی را نصب کرد و زیبایی آن را دو چندان تر کند.

طاق نصرت اسپیس فریم
طاق نصرت اسپیس فریم
فروش و اجاره طاق نصرت اسپیس فریم
طاق رومی اسپیس فریم

کاربرد طاق نصرت اسپیس و طاق رومی اسپیس چیست؟

  • از این نوع سازه نمادین می توان در مراسم های گوناگون استفاده نمود. یکی از موارد خاص استفاده از این نوع سازه نمادین، در مراسم مناسبتهای جشن عروس، نامزدی، تولد، سوگواری و … است. در این نوع مراسم استفاده از طاق نصرت اسپیس و طاق رومی اسپیس به منزله ورودی به محل جشن است و روی آن را به شکل های گوناگونی تزئین می کنند تا جلوه بسیار زیباتر و شیک تری پیدا کند.
  • وجود اسپیس فریم ها به ما این فرصت را خواهد داد تا به راحتی بتوانیم طرح های دلخواه را جهت اجرای طاق نصرت و رومی اسپیس در نظر بگیریم.
  • نکته قابل توجهی که در رابطه با کاربرد طاق نصرت اسپیس و طاق رومی اسپیس لازم است بدانید، در منازل مسکونی کمتر از طاق نصرت یا طاق رومی استفاده می شود. ولی در اماکن عمومی همانند مساجد، مدارس، جشن ها و … به وفور از آن استفاده می کنند. در حقیقت طاق رومی درگاهی می باشد که بالای طاق منحنی است.
  • از طاق نصرت اسپیس یا طاق رومی اسپیس به عنوان ورودی تالار، جایگاه عروس و داماد، ایستگاه های صلواتی، در آیین های مذهبی، اختتامیه، ورودی نمایشگاه، جشن ها و … استفاده می کنند.

برخی از مزیت های طاق نصرت و رومی ساخته شده با اسپیس

طاق نصرت اسپیس مزیت های فراوانی دارد. در متن زیر به برخی از مزایای طاق نصرت اسپیس اشاره می کنیم:

  • طاق نصرت های ساخته شده با اسپیس فریم به آسانی نصب و جمع آوری خواهند شد. سریع و راحت بودن نصب و باز بودن طاق نصرت های ساخته شده با اسپیس بر محبوبیت آنها افزوده است.
  • طاق نصرت های تولید شده با اسپیس وزن کمتری در قیاس با متریال های دیگر دارند و در نتیجه حمل و جابجایی آنها بسیار راحت تر می باشد.
  • قطعات اسپیس فریم بسیار منعطف می باشند. از این رو میتوان طاق نصرت های متنوع و زیبایی را با اسپیس ساخت.
  • طاق نصرت اسپیس علاوه بر آنکه یک سازه بسیار چشم نواز و زیبا به حساب می آید، هزینه احداث آن در مقایسه با دیگر متریال مقرون به صرفه تر می باشد.
  • طاق نصرت اسپیس در برابر عوامل مخرب محیطی مقاوم می باشد.
طاق رومی اسپیس فریم

با اجاره یا خرید طاق نصرت می توان مراسمات خود را به بهترین نحو ممکن اجرا کنید. اسپیس ها به واسطه اجزایی مانند بست اسپیس، مقاومت و استحکام زیادی را جهت ساخت طاق نصرت فراهم می کنند.

خرید و اجاره طاق نصرت و اجاره طاق رومی

به جرات می توان گفت که طاق نصرت های تولیدی شرکت شیلتر سازه از استحکام، کیفیت و ماندگاری بالایی برخوردار می باشند و میتوان از آنها در مراسم های خاص مانند مهمانی ها، جشن ها، سوگواری، تولد و … استفاده کرد.

بهتر است بدانید طاق نصرت و رومی با سازه اسپیس فریم با هزینه مناسب، وزن سبک، ماندگاری زیاد، استحکام بالا و … ارزشی والا و در عین حال زینت گرانقدری به محفل شما عزیزان می بخشد.

طاقت نصرت و رومی اسپیس زیبایی های مخصوص به خود را دارد. طراحی و ساخت طاق نصرت اسپیس در ارتفاع و اندازه دلخواه با مدل های زیبا جزو نقاط قوت شرکت ما می باشد. مقاومت این نوع سازه که وزن کل طاقت را تحمل کند همراه با کیفیت و زیبایی جز مهمترین عوامل است. انواع طاق نصرت اسپیس در اندازه و مدل گوناگون برای برپایی مراسم های گوناگون مذهبی و فرهنگی از نمونه کارهای شرکت ما می باشد.

طاق رومی اسپیس فریم
اسپیس فرم طاق نصرت
اسپیس طاق نصرت
اسپیس طاق نصرت

انواع طاق نصرت

طاق نصرت یا همان طاق پیروزی می‌باشد. که جلوه ای از نماد پیروزی میباشد. در قدیم به تاق نصرت خوازه‌بستن نیز میگفتند که در زمان پیروزی از آن استفاده می‌گردید تا لشگر پیروز از زیر آن عبور کند این ساز می‌تواند به حالتهای مختلفی بسته شود. طاق نصرت دارای انواع جنسی اعم از موار زیر باشد:

۱-طاق نصرت فلزی

۲- طاق نصرت اسپیس فریمی

۳-طاق نصرت چوبی

با به کارگیری اسپیس فریم میتوان طاق نصرت های زیبایی را ایجاد نمود. طاق نصرت یک سازه نمادین میباشد.از طاق نصرت میتوان در مراسم های مختلف استفاده نمود. موارد استفاده از طاق نصرت در مراسم مناسبت های جشن می‌باشد که در این مراسم طاق نصرت به منزله ورودی به محل محسوب می‌گردد و روی طاق نصرت به صورتهای مختلفی تزیین و مزین میگردد و طاق نصرت جلوه ای زیبا پیدا میکند.

در صنایع شیلتر انواع طاق نصرت به حالتهای فروش و اجاره موجود می‌باشد.

در کشور ما طاق نصرت در ایام شعبانیه در شهر های مختلف بسیار دیده میشود.

برای سفارش طاق نصرت می توانید با شماره ۰۹۱۲۸۱۲۶۸۵۶ تماس بگیرید.

سخن پایانی

ما در این مطلب شما عزیزان را با کاربرد و مزایای طاق نصرت اسپیس آشنا نمودیم و اطلاعات مفیدی کسب کرده باشید. در نهایت شرکت معتبر و خوشنام شیلتر سازه متناسب با نیاز مشتریان عزیز و با توجه به کاربری گوناگون، انواع طاق نصرت اسپیس زیبا و محکمی را تولید و عرضه بازار می کند. استحکام بالا، قیمت مناسب، نصب و اجرای رایگان، کیفیت بالا و … طاق نصرت های شرکت شیلتر سازه موجب برتری و محبوبیت این شرکت در قیاس با دیگر شرکت های شده است.

[yasr_visitor_votes size="medium"]
body a{text-decoration:none;}