معرفی سازه نورپردازی اسپیس فرم

سازه نورپردازی اسپیس فریم یکی از المان های مهم در تجهیز سالن های نمایش و آمفی تئاتر، کنسرت، سالن همایش، سالن های ورزشی، پیست ها می باشد. شما می توانید به کمک این سازه تزیینات چشم نوازی را در محیط ایجاد کنید. سازه نورپردازی ویژگی های منحصر به فردی دارد و استفاده از آن به صرفه می باشد.

سازه نورپردازی اسپیس فریم

سازه نورپردازی اسپیس فرم چیست؟

سازه نورپردازی اسپیس فریم نوعی سازه فلزی است که به اشکال هندسی منظم ساخته می شود. از این سازه در نورپردازی و ایجاد جلوه های بصری سالن های نمایش، سالن مراسمات عروسی و جشن ها، سالن کنسرت استفاده می شود.

سازه نورپردازی پایه ای است که سایر تجهیزات نورپردازی بر آن سوار می شود. استقامت سازه باعث می شود که انواع تجهیزات مانند پروژکتور، فیبر نوری و رقص نورها بر روی آن نصب گردد. ساختار اسپیس های نورپردازی به گونه ای است که فضای زیادی برای عبور کابل ها ایجاد می کنند به این ترتیب نمای کار مرتب تر خواهد بود.

ویژگی سازه نورپردازی

سازه نورپردازی که با نام اسپیس فریم نیز شناخته می شود از جنس فولاد بوده و با آبکاری گالوانیزه روکش براق و زیبایی برای آن ایجاد می شود. اسپیس نورپردازی ممکن است از جنس آلومینیوم نیز ساخته شود. آلومینیوم اگرچه دوام بیشتری دارد و سبک تر می باشد اما قیمت تمام شده کار بسیار گران تر از سایر متریال ها است. به این ترتیب برای آنکه قیمت نهایی مقرون به صرفه باشد از مواد اولیه مقاوم و ارزان تر استفاده می شود.

ساختار اسپیس نورپردازی 25*25 به گونه ای است که با جوش co2 مقاومت بسیار زیادی پیدا می کند و تقسیم هندسی باعث می شود که بار در تمام قسمت ها پخش شود. به این ترتیب استحکام آن تضمین می گردد.

سازه نورپردازی در غرفه سازی

مزایای استفاده از اسپیس نورپردازی

به کارگیری اسپیس نورپردازی در سالن های نمایش مزایای زیادی دارد. تفاوتی ندارد که مراسمات و کنسرت ها در فضای باز باغ یا محیط های بسته تالار باشد. ساختار منسجم این سازه ها موجب می شود که در هر محیطی ایستاده و محکم بماند و امنیت لازم را برقرار کند. نورپردازی با استفاده از سازه نورپردازی اسپیس می تواند چشم مخاطبان را خیره کند و فضایی شاد و مفرح به کمک نورهای مختلف ایجاد شود.

از جمله مزایای استفاده از اسپیس نورپردازی عبارتند از:

  • وزن سبک
  • دوام و ماندگاری
  • تحمل پذیری بالا
  • مونتاژ آسان و نصب راحت
  • دارای رنگ کوره ای و پایدار در برابر عوامل جوی و بارش برف و باران
  • حمل و نقل آسان
  • مقرون به صرفه و اقتصادی
سازه نورپردازی اسپیس فریم، میز دیجی

قیمت سازه نورپردازی اسپیس

موارد مختلفی بر قیمت اسپیس نورپردازی اثرگذار است. سازه های نورپردازی اسپیس می تواند در طرح های متنوع ساخته شود. طرح هایی مانند مستطیل، بیضی، دایره و… که هر کدام به دلخواه مشتری قطره و حجم متفاوتی خواهند داشت.

متریالی که مورد استفاده قرار می گیرد، نوع طراحی، قطر سازه و… قیمت تمام شده کار را تعیین می کند. با توجه به دوام و ماندگاری این سازه و کاربردهای زیادی که در ساخت استیج های مختلف دارد هزینه ی آن مقرون به صرفه می باشد. تجهیز سالن ها به کمک این سازه امری ضروری است زیرا بر زیبایی و شکوه محیط می افزاید.

body a{text-decoration:none;}