جدول قیمت اجاره و فروش غرفه بدون چادر

مشخصات غرفه قیمت فروش غرفه قیمت اجاره غرفه
غرفه 4×2 بدون چادر
350000
غرفه 6×2 بدون چادر
370000
غرفه 8×2 بدون چادر
4000000
غرفه 3×4 بدون چادر
3600000
غرفه 5×2 بدون چادر
3700000
غرفه 7×2 بدون چادر
3700000
غرفه 9×2 بدون چادر
4000000
غرفه 3×3 بدون چادر
3600000
غرفه 4×5 بدون چادر
4500000
غرفه 4×4 بدون چادر
6000000

غرفه سازی چیست؟

غرفه سازی جزو فرایند‌هایی است که نیازمند دانش فنّی و مهارت بالایی می‌باشد و به همین دلیل است که کم‌تر شرکتی توانایی رقابت در این عرصه را دارا می‌باشد. در این مقاله قصد داریم تا اطّلاعاتی را در رابطه با ساخت غرفه نمایشگاهی و انواع غرفه نمایشگاهی به شما عزیزان ارائه دهیم و پیشنهاداتی را در رابطه با ایده طرّاحی غرفه نمایشگاهی را مطرح نماییم

غرفه سازی فرایندی است که سازندگان در آن با استفاده از موادّ اوّلیه گوناگون اقدام به ساخت سازه‌هایی می‌نمایند که برای برگزاری نمایشگاه‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. غرفه سازی به دانش فنّی بالا و در اختیار داشتن ابزارهای طرّاحی گوناگونی احتیاج دارد و موفّقیت در این زمینه به دلیل تنگ بودن عرصه رقابت بسیار سخت می‌باشد زیرا شرکت‌های فعّال در زمینه‌ی غرفه سازی انرژی بسیاری را صرف اجرا غرفه نمایشگاهی و ساخت غرفه نمایشگاهی می‌نمایند و دائماً در حال ارائه‌ی مدل‌های جدید به بازار هستند. در ادامه می‌توانید با دیگر جنبه‌های ساخت غرفه نمایشگاهی بیشتر آشنا شوید.

غرفه چیست؟

این مورد جزو سوالاتی است که همواره ذهن مخاطبان بسیاری را به خود مشغول کرده است و بسیاری از افراد به دنبال جواب صحیح این سوال هستند. غرقه نمایشگاهی سازه‌ای است که در طی فرایند غرفه سازی طرّاحی و ساخته می‌شود و فضایی بسیار مناسب را برای دایر کردن شعبات شرکت‌ها و فعّالان صنعتی مختلف برای حضور در نمایشگاه‌ها فراهم می‌کند. غرفه‌‌ها در ابعاد و شکل‌های مختلفی قابل طرّاحی هستند و افرادی که در زمینه ساخت غرفه، اجاره غرفه و غرفه سازی تهران مشغول به فعّالیت می‌باشند از موادّ اوّلیه گوناگونی همچون: MDF، اسپیس فریم، چوب و فلزّات مختلف همچون آلومینیوم برای غرفه سازی استفاده می‌کنند و این موضوع موجب تنوّع بالای غرفه‌های موجود در بازار شده است و مشتریان و نیازمندان به غرفه‌های نمایشگاهی را با گزینه‌های متنوّعی در این زمینه مواجه کرده است. غرفه‌های موجود در بازار برای نیازهای مختلف طرّاحی و ساخته شده‌اند و قیمت طرّاحی و اجرا غرفه نمایشگاه برای مدل‌های مختلف با یکدیگر متفاوت است. در ادامه می‌توانید اطّلاعات بیشتری را در این زمینه بدست آورید.

انواع غرفه نمایشگاهی:

همان‌گونه که قبلاً به آن اشاره شد، در فرایند غرفه سازی امکان تولید و ساخت غرفه‌ها در انواع مختلفی وجود دارد. در این قسمت قصد داریم تا تعدادی از مهم‌ترین انواع غرفه نمایشگاهی را به شما عزیزان معرّفی نماییم.

غرفه‌های چوبی و یا غرفه‌های خودساز:

در این نوع غرفه‌ها از چوب و MDF برای غرفه سازی استفاده می‌شود و این ویژگی موجب افزایش تنوّع رنگ و طرّاحی این نوع از غرفه‌ها شده است و در برخی از موارد می‌توان حتّی از فلزات نیز در ساخت این غرفه‌ها استفاده کرد و زیبایی بیشتری را به این سازه‌ها اضافه نمود.

غرفه‌های پارتیشن:

در فرایند غرفه سازی این مدل از پایه، پنل و قید برای ساخت غرفه استفاده می‌شود و همان‌گونه که از نام آن نیز مشخّص است، می‌توان این نوع غرفه را در سایز‌ها و متراژ‌های مختلف طرّاحی و اجرا کرد. البتّه لازم به ذکر است که این نوع از غرفه‌ها بیشتر برای فضا‌های بسته کاربرد دارند زیرا مواجهه با رطوبت می‌تواند عمر این سازه‌ها را کاهش دهد و این ویژگی موجب محدودیّت آن‌‌ شده است.

غرفه اسپیس فریم:

اسپیس فریم مهم‌ترین و معروف‌ترین ابزاری است که امروزه از آن برای غرفه سازی استفاده می‌شود و از مزایای بسیار فراوانی برخوردار است. اسپیس فریم‌ها در سایزها و شکل‌های مختلفی قابل تولید هستند و از زیبایی و نظم بسیار بالایی برخوردار می‌باشند. همچنین، این نوع سازه‌ها از مقاومت بسیار بالاتری نیز بهره می‌برند و می‌توان آن‌ها را در فضاهای باز نیز دایر کرد و این ویژگی یکی از نقاط بارز غرفه اسپیس فریم و جزو دلایل برتری آن نسبت به سایر سازه‌ها محسوب می‌شود.

هزینه غرفه نمایشگاهی:

هزینه غرفه نمایشگاهی و غرفه سازی به عوامل مختلفی بستگی دارد و امروزه شما با بودجه‌های مختلفی می‌توانید برای اجاره غرفه نمایشگاهی و یا خرید آن اقدام نمایید و از مزایای فراوان آن بهره مند شوید. عوامل مختلفی همچون: متراژ غرفه نمایشگاهی، قیمت طرّاحی و اجرا غرفه نمایشگاهی و نوع غرفه نمایشگاهی جزو مهم‌ترین عوامل موثّر بر هزینه غرفه نمایشگاهی می‌باشند و می‌توانند هزینه غرفه سازی را گاهاً تا چندین برابر افزایش دهند. در کنار موارد ذکر شده موارد دیگری همچون میزان اعتبار شرکت ارائه دهنده‌ی خدمات غرفه نمایشگاهی نیز می‌تواند بطور غیر مستقیم هزینه غرفه نمایشگاهی را دچار تغییراتی نماید و هزینه‌های جانبی شما را افزایش دهد. بنابراین، برای اجاره غرفه نمایشگاهی و یا خرید آن همواره به سراغ شرکت‌هایی بروید که قیمت‌های بهتری را برای غرفه سازی تهران به مشتریان خود ارائه می‌کنند و شما می‌توانید با استفاده از خدمات این شرکت‌ها قیمت طرّاحی و اجرا غرفه نمایشگاهی را به میزان قابل توجّهی کاهش دهید و از مزایای فراوان این سازه‌ها با صرف هزینه‌ای معقول برای رفع نیازهای خود استفاده نمایید.

ایده طرّاحی غرفه نمایشگاهی:

در دنیای غرفه سازی همواره ایده‌های طرّاحی حرف اوّل و آخر را می‌زنند زیرا ایده طرّاحی غرفه نمایشگاهی می‌تواند تاثیر بسیار زیادی را بر روی میزان جذّابیت غرفه شما بگذارد و فروش شما را تا میزان چندین برابر افزایش دهد. در این قسمت قصد داریم تا مهم‌ترین نکات را در زمینه‌ انتخاب ایده طرّاحی نمایشگاهی به شما عزیزان ارائه دهیم.

همواره ایده طرّاحی غرفه نمایشگاهی خود را متناسب با محصولات شرکت خود انتخاب نمایید:

غرفه سازی فرایندی پیچیده و حسّاس محسوب می‌شود و بالا بودن رقابت در این زمینه موجب استفاده از نظریه‌های روان‌شناسی برای طرّاحی و اجرای غرفه‌های نمایشگاهی شده است. شما در انتخاب ایده‌های مناسب برای ساخت غرفه‌ی نمایشگاهی باید به این نکته توجّه داشته باشید که طرّاحی غرفه شما باید با خدمات و محصولاتی که به مشتریان ارائه می‌دهید متناسب باشد. لازم به ذکر است که این مسئله از اهمیّت بسیار فراوانی برخوردار است زیرا می‌تواند ذهنیت مخاطبان و مراجعین به نمایشگاه‌ را بطور غیر مستقیم با محصولات و خدمات شما آشنا سازد و تاثیر بسیار فراوانی را بر روی میزان فروش شما بگذارد. در هنگام انتخاب ایده برای غرفه سازی از طرح‌ها و الگوهای متناسب با کسب و کار خود برای ساخت غرفه‌ها استفاده نمایید تا ضمن افزایش زیبایی غرفه و جذّابیت آن، موجب افزایش علاقه‌ی مشتریان برای آشنایی با خدمات و محصولات خود شوید. به عنوان مثال: چنانچه شرکت شما در زمینه‌ی تولید و فروش عمده‌ی نوشت افزار و دفترچه یادداشت در حال فعّالیت است، می‌توانید با استفاده از الگوهایی همچون کتاب، خودنویس و دفترچه‌ی یادداشت در غرفه سازی ضمن آشنایی بیشتر مشتریان با محصولات خود، توجّه تمامی مراجعین به نمایشگاه را به سوی خود جلب کنید و از این ویژگی برای تبلیغ بهتر محصول خود استفاده نمایید. بنابراین، همواره در زمینه‌ی انتخاب ایده طرّاحی غرفه نمایشگاهی و غرفه سازی به این نکته توجّه داشته باشید تا از از مزایای فراوان آن بهره‌مند شوید.

از رنگ‌های روشن و گرم برای غرفه سازی استفاده نمایید:

استفاده از رنگ‌های روشن و گرم همچون مورد قبلی یکی از فاکتورهای بسیار مهم در رابطه با غرفه سازی محسوب می‌گردد و شما می‌توانید با استفاده از این رنگ‌ها مشتریان بیشتری را به سوی غرفه و محصولات خود جلب کنید. بر اساس تحقیقات انجام گرفته در این زمینه، استفاده از رنگ‌هایی همچون: زرد، نارنجی، قرمز، آبی و سبز موجب جلب توجّه مراجعین خواهد شد و آن‌ها را بطور غیر مستقیم به سوی غرفه شما هدایت خواهد کرد. همچنین، به یاد داشته باشید که شما نباید بیش از حد از رنگ‌های خنثی همچون سفید در غرفه سازی استفاده کنید زیرا این مورد موجب کاهش جذّابیت و زیبایی غرفه شما خواهد شد و محصولات شما را از دید مخاطبان محو خواهد کرد. بنابراین، همواره با استفاده از رنگ‌هایی که جلب بیشتری را توجّه می‌کنند می‌توانید مشتریان بیشتری را کسب کنید و فروش خود را به میزا

آیا می‌توان در فرایند غرفه سازی از اسپیس فریم برای ساخت غرفه‌های جذّاب و زیبا استفاده کرد؟

بله، شما می‌توانید از اسپیس فریم برای غرفه سازی استفاده نمایید و از مزایای فراوان آن بهره‌مند شوید. اسپیس فریم‌ها امروزه با ظرافت بیشتری قابل تولید هستند و می‌توان آن‌ها را در اشکال و طرح‌های مختلفی سفارش داد ولی لازم به ذکر است که چنانچه ظرافت غرفه برای شما بسیار مهم می‌باشد، بهتر است که از سایر ترکیبات و الگوها نیز در غرفه سازی استفاده نمایید تا زیبایی این سازه‌ها را افزایش دهید زیرا اسپیس فریم از نظر ظرافت توانایی رقابت با MDF و چوب را ندارد و استفاده‌ی بیش از حد از آن در ساخت غرفه می‌تواند غرفه‌ی شما را بی روح و بدون خلّاقیت کافی جلوه دهد.

غرفه سازی نمایشگاهی

آیا می دانید غرفه ساز نمایشگاه از چه اهمیتی برخوردار می باشد؟ آیا شما نیز به دنبال بهترین غرفه سازی هستید؟ آیا می دانید غرفه ساز نمایشگاهی تهران کدام شرکت می باشد؟ آیا اطلاعاتی در خصوص قیمت غرفه سازی نمایشگاه دارید؟

برپایی غرفه با سازه های اسپیس فریم

هر ساله شاهد برگزاری و اجرای انواع نمایشگاه ها کتاب، نمایشگاه خودرو، نمایشگاه صنایع دستی، نمایشگاه مواد غذایی، نمایشگاه فرش و … می باشیم که بر اساس تعداد بسیار به غرفه سازی در نمایشگاه های اجرایی نیاز کاربران و مخاطبان به برپایی مناسب ترین و مد نظرین غرفه در این نمایشگاه ها به طع افزایش می یابد از این رو شرکت ها و مجموعه های متعددی در زمینه ارائه خدماتی در زمینه غرفه سازی نمایشگاهی به فعالیت مشغول شده اند که با در اختیار داشتن مجرب ترین و حرفه ای ترین تکنسین ها در این زمینه و بهترین طراحان و معماران به غرفه سازی نمایشگاه تهران فعالیت های موفق آمیز خود را دنبال می کنند؛ که در این میان می توان گفت سابقه کاری و کیفیت خدمات ارائه شده در شرکت های غرفه سازی از اهمیت بسیاری در موفقیت و کسب رضایت مشتریان و مخاطبان موثر بوده و شرکت های فعال در این حوزه تمامی سعی خود را برای ارائه خدمات درجه یک به کار می برد که البته انتخاب مناسب ترین و بهترین غرفه سازی نمایشگاهی برای سپردن این کار امری بسیار مهم بوده و پیشنهاد می کنیم قبل از انتخاب نهایی خود اطلاعاتی از کیفیت کاری و پروژه های اجرا شده توسط شرکت مربوطه به دست آورید و در صورت مورد تایید و پسند واقع بودن سفارش خود را جهت غرفه سازی نمایشگاه به ثبت برسانید.

بهترین غرفه ساز تهران

با توجه به این که غرفه سازی نمایشگاهی روز به روز بسیار مورد تقاضا واقع می شود همواره افراد به دنبال بهترین غرفه ساز تهران می باشند تا بتوانند از بهترین و باکیفیت ترین و مدرن ترین امکانات بهره مند گردند. در این میان می توان گفت شرکت ما به عنوان یکی از معتبرترین و پر سابقه ترین شرکت های فعال توانسته است مورد توجه و پسند بسیاری از کاربران و مشتریان قرار بگیرد. شرکت ما با در اختیار داشتن کارگاه اختصاصی و تجهیزات مدرن با مجرب ترین اکیپ قابلیت ساخت و طراحی غرفه در بالاترین کیفیت، کوتاه ترین مدت زمان و ارزان ترین هزینه را دارا می باشد. مخاطبان می توانند برای اجرای غرفه سازی نمایشگاهی متنوع از جمله نمایشگاه مبلمان، نمایشگاه فرش، نمایشگاه لوازم خانگی، نمایشگاه لوازم پزشکی، نمایشگاه لوازم صنعتی و … از شرکت ما تقاضای نیرو نموده و بهترین و مورد پسند ترین نتیجه را در پایان کاری دریافت کنند. تمامی نیاز مشتریان و مخاطبان محترم در زمینه برگزاری همایش و غرفه سازی بسیار مناسب به بهترین نحو ممکن برآورده خواهد شد.

قیمت غرفه سازی نمایشگاهی

قیمت غرفه سازی نمایشگاهی از جمله مهمترین و رایج ترین سوالاتی می باشد که در برگزاری انواع نمایشگاه ها برای مخاطبان و کاربران پیش می آید چرا که اغلب افراد به دنبال کم هزینه ترین و مناسب ترین نرخ قیمت برای اجرای غرفه سازی در نمایشگاه مربوطه می باشند که در این خصوص می توان بیان کرد شرکت های خدماتی در زمینه غرفه سازی بر اساس کیفیت کاری خود، نوع غرفه سفارشی مشتریان، ابعاد غرفه مدنظر مخاطب و تمامی امکانات اجرایی در این زمینه قیمت نهایی را مشخص می کنند. کاربران و مخاطبان می توانند قبل از ثبت سفارش خود جهت غرفه سازی ابتدا به صورت اینترنتی از وب سایت های مختلف اطلاعاتی از نرخ هزینه های اجرای غرفه در نمایشگاه ها به دست آورده و در این صورت می توانند بهترین و ارزان ترین گزینه را در اولویت های خود قرار دهند که در این میان می توان گفت شرکت ما به عنوان یکی از بهترین غرفه سازان در تهران و با ارائه قیمت های مناسب بهترین و پرطرفدارترین شرکت های فعال در این حوزه می باشد و شما می توانید از وب سایت آنلاین شرکت ما با مشاهده نرخ قیمت های مشخص شده به ارزان قیمت بودن غرفه سازی با همکاران و طراحان مجرب و کاربلد ما پی ببرید.

غرفه سازی اسپیس فریم نمایشگاهی

غرفه سازی ارزان

آیا قصد غرفه سازی ارزان را دارید؟ آیا می دانید برای غرفه سازی نمایشگاهی ارزان کدام شرکت را انتخاب کنید؟ آیا می دانید چه عواملی در ارزان قیمت بودن غرفه سازی موثر می باشد؟

شرکت غرفه سازی نمایشگاه بهاری به عنوان معتبرترین و بهترین غرفه سازان در تهران توانسته است با ارائه بهترین خدمات و امکانات هم چنین محاسبه ارزان قیمت امکانات ارائه شده رضایت و توجه بسیاری از مخاطبان را به دست آورد. غرفه سازی نمایشگاهی برای مخاطبانی که قصد دارند محصولات و خدمات شرکت های خود را به نمایش عموم مردم قرار دهند از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد اما به دنبال آن خواستار پرداخت هزینه های ارزانی در ایجاد غرفه برای تبلیغ محصولات خود هستند که به این منظور می توانند با ورود به وب سایت اینترنتی ما با برقراری تماس با پشتیبانی و همکارانمان اطلاعاتی دقیق در این خصوص بدست آورده و کسب آگاهی از امکانات و خدمات شرکت ما و نرخ ارزان سفارش خود را نهایی کنند. در حال حاضر به دلیل نزدیک بودن به ایام تعطیلی عید نوروز شاهد برگزاری نمایشگاه های متعددی در سطح شهر می باشیم که به طبع نیاز به غرفه سازی نیز افزایش می یابد و این موضوع برای شرکت های غرفه سازی نمایشگاهی از محبوب ترین مراحل ارائه خدمات خود می باشند شما نیز می توانید با توجه به نوع محصولی که قصد تبلیغ و فروش دارید مناسب ترین غرفه را برای برپایی در نمایشگاه شهر خود و یا دیگر شهرها از شرکت ما اقدام به همکاری نموده و بهترین خدمات را دریافت نمایید. بدون تردید پس از اتمام پروژه کاری توسط تکنسین ها و طراحان ما از نتیجه قابل مشاهده نهایت رضایت را به دست خواهید آورد.

غرفه-سازی-اسپیس

اهمیت غرفه سازی نمایشگاهی

غرفه سازی نمایشگاهی برای جذب مشتریان و مورد توجه واقع بودن بازدیدکنندگان در نمایشگاه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد از این رو افرادی که قصد دارند محصولات خود را در نمایشگاه به بازدید قرار دهند بیش از همه چیز به نحوه غرفه سازی و جذابیت غرفه اجرایی اهمیت می دهند. توانایی ساخت غرفه های خلاقانه امری بسیار مهم بوده و این موضوع در جلب رضایت و پسند مشتریان بسیار تاثیرگذار خواهد بود. برای اجرا و ساخت غرفه های مناسب طراحان و معماران بایستی ابتدا به سفارش مشتری توجه داشته و براساس حرفه و تجربه خود ترکیبی از خلاقیت و سفارش مشتری را در غرفه سازی نمایشگاهی پیاده نماید. شرکت ما با استخدام معماران بسیار مجرب در این حوزه و آموزش های لازم با توجه به غرفه سازی های مدرن و اروپایی بهترین و جذاب ترین غرفه سازی نمایشگاهی تهران را اجرا می کند که شما می توانید با انتخاب ما شاهد این خلاقیت و کیفیت درجه یک غرفه سازی توسط طراحان ما باشید.

برپایی غرفه نمایشگاهی با اجاره سازه اسپیس فریم نمایشگاهی
غرفه سازی نمایشگاهی فروش غرفه و اجاره غرفه

طراحی غرفه نمایشگاهی

در طراحی غرفه نمایشگاهی بایستی به مطابقت بین نوع محصولات و خدمات قابل ارائه از سوی مشارکت کنندگان و غرفه سازی بسیار توجه داشته باشیم چرا که غرفه ساخته شده نمایانگر شخصیت و هویت سازمان و نیز نگرش مشارکت کنندگان در خاطر و ذهن بازدیدکنندگان خواهد بود. از این رو طراحان و معماران باید در طراحی و غرفه سازی نمایشگاهی به یک سری نکات مهم توجه داشته باشند. با در نظر گرفتن اینکه تبلیغات نمایشگاهی از حساس ترین روش های تبلیغ محصولات و خدمات به دلیل محدودیت زمان و هزینه های بالا می باشد بایستی با دقت بسیار بالا اجرا شده و با انتخاب برترین غرفه ساز جذاب ترین و لوکس ترین غرفه را در میان غرفه داران داشته باشید. شرکت غرفه سازی نمایشگاهی ما با ارائه خدمات مشاوره ای در این زمینه با جذب مشتریان به سوی خود توانسته است بهترین طراحی ها و ایده های غرفه سازی را به اطلاع مشتریان رسانده و از این طریق با نمایش پروژه های اجرایی خود نظر و توجه کاربران را به دست آورد و از این طریق همراهی با مشارکت کنندگان نمایشگاهی را به دست آورده و فعالیت بسیار درخشانی را در این حوزه ایفا نماید.

نکات قابل توجه در غرفه سازی نمایشگاهی

شرکت ما علاوه بر فعالیت خود در زمینه غرفه سازی نمایشگاهی به غرفه سازی بازارچه نیز مشغول می باشد که مخاطبان می توانند برای برپایی غرفه های بازارچه برای فروش و تبلیغ خدمات و محصولات خود می توانند شرکت ما را انتخاب نمایند. همانطور که در بخش قبلی تیز ذکر کردیم در غرفه سازی نمایشگاهی بایستی یک سری نکات و دانستنی ها را در نظر گرفته و با سبک و سنگین کردن جزئیات بهترین و ایده آل ترین خدمات را در این زمینه ارائه نمود از جمله این باید ها و نبایدها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

–          کیفیت مناسب تجهیزات و متریال های استفاده شده در غرفه

–          گیرایی هرچه بیشتر از نظر مخاطبان

–          مطابقت از لحاظ تناسب با حال و هوای نمایشگاه

–          استفاده مناسب از فضای محدود غرفه از لحاظ چیدمان و تقسیم بندی مناسب فضا

–          قیمت تمام شده متناسب با بودجه در نظر گرفته شده برای غرفه سازی ارزان

–          اجرای مدرن ترین و به روز ترین غرفه با توجه به تنوع و سلیقه های متنوع مخاطبان

غرفه بندی نمایشگاهی

غرفه بندی نمایشگاهی یکی از موارد مهم برای شرکت در نمایشگاه های مختلف می باشد که در حال حاضر می توانید با مراجعه به شرکت های خدماتی از نیروهای مجرب و متخصصین شرکت ها جهت غرفه بندی نمایشگاهی مورد نظر خود استفاده کنید.

برای شرکت در نمایشگاه و گرفتن نتیجه مطلوب بهتر است ابتدا به فکر طراحی غرفه نمایشگاهی باشید زیرا در صورتی که غرفه بندی نمایشگاه شما در ذهن بیننده ماندگار شود، به طور حتم موفقیت بزرگی را در حضور در نمایشگاه کسب کرده اید از این رو می‌توان گفت طراحی غرفه نمایشگاهی و کیفیت اجرای آن اهمیت بسیار بالایی دارد.

غرفه سازی داخل سالن

اسپیس فریم این امکان را برای شما میسر میسازد که توسط اسپیس فریم شما بتوانید به راحتی انواع غرفه نمایشگاهی داخل سالن را ایجاد نمایید. غرفه های نمایشگاهی داخل سالن که توسط اسپیس فریم ساخته میشوند دارای زیبایی و استحکام میباشند.

غرفه های نمایشگاهی داخل سالن میتواند در ابعاد متفاوتی ایجاد گردد. غرفه نمایشگاهی سالنی با توجه به متراژی که برگزار کننده در اختیار غرفه دار قرار میدهد باید به گونه ای طراحی گردد که غرفه بیشترین بازده ای را برای غرفه دار داشته باشد.

غرفه نمایشگاهی فضای باز

طراحی و اجرای غرفه نمایشگاهی  با سازه اسپیس فریم در فضای باز امکان پذیر می‌باشد. توسط اسپیس فریم میتوان در فضای باز و محیط های سرباز انواع غرفه نمایشگاهی را ایجاد نمود. با بکارگیری از اسپیس  میتوان غرفه های نمایشگاهی مسقف را ساخت و سطح سقف آن را توسط چادر و دیگر پوشش دهندها که توانایی جلوگیری از نفوذ آب را داشته باشند پوشش داد.

غرفه های نمایشگاهی فضای باز باید از استحکام کافی در برابر باد و باران را دارا باشند. غرفه نمایشگاهی ساخته شده از اسپیس فریم گزینه های زیبایی و استحکام را دارا می‌باشد.

غرفه اسپیس فریم چیست؟

امروزه از غرفه اسپیس فریم برای رسیدن به اهداف مختلفی در نمایشگاه‌ها و بازارچه‌ها استفاده می‌شود و این مسئله نشان دهنده‌ی انعطاف‌پذیری بالا و ویژگی‌های بارز این سازه می‌باشد. در این مقاله قصد داریم تا اطّلاعاتی را در رابطه با این سازه و ویژگی‌های بارز آن به شما عزیزان ارائه دهیم و مسائل مرتبط با آن را بررسی نماییم.

غرفه اسپیس فریم به غرفه‌هایی گفته می‌شود که از اسپیس فریم برای ساخت‌ آن‌ها استفاده شده است و از زیبایی و ظرافت بسیار بیشتری نسبت به سایر غرفه‌های نمایشگاهی برخوردار هستند. این غرفه‌ها دارای ویژگی‌هایی می‌باشند که موجب برتری آن‌ها نسبت به دیگر غرفه‌ها شده‌اند و به همین دلیل است که امروزه این نوع غرفه‌ها بیشتر از گذشته در نمایشگاه‌های مختلف به چشم می‌خورند. اجرا و پیاده سازی غرفه اسپیس فریم بسیار آسان و کم هزینه است و مشکلات زیادی را برای مجری غرفه‌‌های نمایشگاه ایجاد نمی‌کند و این مسئله یکی از دلایل شایع بودن اجرای غرفه نمایشگاه در نمایشگاه‌‌ها و بازارچه‌های مختلف می‌باشد. در این غرفه‌ها اسپیس فریم‌ها با استفاده از بست اسپیس فریم به یکدیگر متّصل می‌شوند و سازه‌هایی مقاوم و در عین حال زیبا را پدیدار می‌کنند و این ویژگی موجب برتری نسبی غرفه اسپیس فریم نسبت به رقبای خود شده است و انعطاف‌پذیری بالایی را برای این سازه به ارمغان آورده است و به همین دلیل است که مجری غرفه‌های نمایشگاهی توانایی اجرا و پیاده‌سازی این سازه‌ها در بازه‌های زمانی کوتاه را دارا می‌باشد. امکان طرّاحی و ساخت این سازه‌ها در اندازه‌‌ها و شکل‌های مختلف از دیگر ویژگی‌های بارز آن محسوب می‌شود و موجب شده است تا مشتریان بتوانند با استفاده از این غرفه‌ها تمامی نیازهای نمایشگاهی خود را بطور کامل برطرف نمایند. در ادامه می‌توانید با دیگر جنبه‌های غرفه اسپیس فریم بیشتر آشنا شوید.

قیمت غرفه اسپیس فریم به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت غرفه اسپیس فریم همواره یکی از سوالات رایج در ذهن مخاطبان بوده است و افراد بسیاری به دنبال اجاره غرفه در کرج به منظور رفع نیازهای نمایشگاهی خود می‌باشند. لازم به ذکر است که قیمت غرفه نمایشگاهی به عوامل مختلفی بستگی دارد و هر کدام از این عوامل می‌‌تواند قیمت غرفه نمایشگاهی را به میزان قابل توجّهی تحت تاثیر خود قرار دهند. در ادامه می‌توانید با مهم‌ترین عوامل موثّر بر قیمت این سازه‌ها آشنا شوید.

امروزه از غرفه اسپیس فریم برای رسیدن به اهداف مختلفی در نمایشگاه‌ها و بازارچه‌ها استفاده می‌شود و این مسئله نشان دهنده‌ی انعطاف‌پذیری بالا و ویژگی‌های بارز این سازه می‌باشد. در این مقاله قصد داریم تا اطّلاعاتی را در رابطه با این سازه و ویژگی‌های بارز آن به شما عزیزان ارائه دهیم و مسائل مرتبط با آن را بررسی نماییم.

متراژ غرفه نمایشگاهی:

این مورد یکی از مهم‌ترین عوامل موثّر بر قیمت غرفه اسپیس فریم می‌باشد و می‌تواند هزینه‌های کلّی شما را به میزان قابل توجّهی افزایش دهد. بطور کلّی، با افزایش متراژ غرفه نمایشگاهی قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت ولی این عامل با قرارگیری در کنار مواردی دیگری همچون متراژ سقف غرفه نمایشگاهی می‌تواند تاثیر بیشتری را بر روی قیمت این سازه بگذارد زیرا نوع سقف غرفه و نوع طرّاحی آن نیز با متراژ غرفه اسپیس فریم دچار تغییر می‌شود و این عامل در نهایت می‌تواند موجب افزایش و یا کاهش هزینه‌ی کلّی شما گردد.

دکوراسیون غرفه اسپیس فریم:

دکوراسیون غرفه‌ها همواره یکی از مواردی بوده است که تاثیر بسیار فراوانی را بر روی قیمت غرفه اسپیس فریم گذاشته است و به همین دلیل است که غرفه‌داران در تلاش هستند تا از روش‌های مختلفی هزینه دکوراسیون غرفه‌های را کاهش دهند. امروزه رقابت بسیار بالایی در میان شرکت‌ها در زمینه‌ی چیدمان غرفه و غرفه آرایی وجود دارد و این مسئله موجب شده است تا این شرکت‌ها از بهترین و جدیدترین دکوراسیون‌ها برای غرفه آرایی و چیدمان غرفه استفاده نمایند تا بتوانند مشتریان بیشتری را برای محصولات و خدمات خود جذب کنند و این مورد به میزان فراوانی قیمت غرفه اسپیس فریم را افزایش داده است و موجب افزایش هزینه‌های اجاره غرفه در کرج و اجرای غرفه نمایشگاه شده است. با این حال، شما می‌توانید با استفاده از خدمات شرکت‌های معتبری که در زمینه‌ی اجرای غرفه‌ نمایشگاه و اجاره غرفه در کرج در حال فعّالیت هستند به میزان قابل توجّهی هزینه‌های غرفه آرایی و چیدمان غرفه خود را کاهش دهید و از مزایای یک غرفه‌ی زیبا و جذّاب بهره‌مند شوید.

نوع غرفه اسپیس فریم:

نوع غرفه اسپیس فریم یکی دیگر از مواردی است که می‌تواند قیمت‌ غرفه نمایشگاهی و نمونه غرفه را دچار تغییر نماید و موجب تغییر کاربری غرفه شود. بطور کلّی، غرفه‌ها در انواع مختلفی همچون غرفه چادری، غرفه بازارچه و غرفه‌‌هایی دارای دکوراسیون مجزّا موجود هستند و قیمت این غرفه‌ها با یکدیگر متفاوت است زیرا اهداف ساخت این غرفه‌ها تفاوت‌هایی را با یکدیگر دارند. به عنوان مثال: غرفه چادری و غرفه بازارچه بیشتر برای نمایشگاه‌های غیر رسمی و یا مکان‌هایی که دکوراسیون از اهمیّت کم‌تری برخوردار است مورد استفاده قرار می‌گیرند زیرا در این نوع نمایشگاه‌ها زیبایی و ظرافت غرفه‌ها از نظر اهمیّت در درجات بعدی قرار دارد و این مسئله موجب کاهش قیمت غرفه اسپیس فریم شده است و امکان استفاده‌ی گسترده از غرفه بازارچه و غرفه چادری را فراهم کرده است. در این غرفه‌‌ها بیشتر از پارچه‌های برزنت و ضد آب برای پوشش سطوح غرفه استفاده می‌شود و این ویژگی موجب شده است تا هزینه‌‌های تولید غرفه بازارچه و چادری به میزان قابل توجّهی کاهش یابد. از طرفی، در غرفه‌های دارای دکوراسیون به دلیل استفاده از ابزار بیشتر تزئینی هزینه‌ی کلّی ساخت این نوع غرفه اسپیس فریم به میزان قابل توجّهی افزایش می‌یابد و این مسئله نشان دهنده‌ی اهمیّت و تاثیر دکوراسیون در هزینه نمونه غرفه نمایشگاهی می‌باشد. همچنین، ساختار سقف غرفه بازارچه و غرفه چادری بسیار ساده و کم هزینه‌تر از سایر موارد است و این ویژگی نیز تاثیر بسیار زیادی را بر روی قیمت غرفه اسپیس فریم گذاشته است.

هزینه اجرای غرفه نمایشگاه:

خرید و یا اجاره غرفه در کرج و هزینه‌های حمل و نقل و اجرای غرفه نمایشگاه از دیگر فاکتورهای موثّر بر قیمت غرفه نمایشگاهی می‌باشند و می‌توانند هزینه‌های کلّی تهیه غرفه اسپیس فریم را افزایش دهند. شرکت‌های بسیاری به عنوان مجری غرفه‌های نمایشگاهی آماده‌ی ارائه‌ی خدماتی همچون اجرای غرفه نمایشگاهی به شما هستند و خدمات خود را با تعرفه‌های مختلفی به مشتریان ارائه می‌دهند. شما می‌توانید با استفاده از خدمات شرکت‌هایی که اجرای غرفه نمایشگاهی را با هزینه‌ی کم‌تری انجام می‌دهند گام‌های بلندی را در زمینه‌ی کاهش قیمت غرفه اسپیس فریم بردارید و هزینه‌های کلّی غرفه خود را به میزان فراوانی کاهش دهید. به همین دلیل، به شما توصیه می‌کنیم که همواره با استفاده از خدمات بهترین مجری غرفه‌های نمایشگاه هزینه‌های اجرا و راه اندازی غرفه نمایشگاهی خود را کاهش دهید و از مزایای فراوان آن نهایت استفاده را نمایید زیرا این عامل می‌تواند در بلند مدّت صرفه‌جویی بسیاری را برای شما به همراه داشته باشد.

body a{text-decoration:none;}