فروش اسپیس فریم

فروش اسپیس فریم در شیلتر سازه در اسرع وقت انجام می‌گردد. این فریم یک سازه نمایشگاهی پر کاربرد می‌باشد که می‌توان با خرید اسپیس در کلیه امور نمایشگاهی مانند غرفه سازی و قاب بنر ار آن استفاده نمود.فروش اسپیس فرم در قسمت فروش اسپیس فرم توسط کارشناسان انجام میگردد.فروش اسپیس تبلیغاتی درصنعت تبلیغات دارای استفادههای زیادی میباشد.فروش اسپیس نمایشگاهی بر اساس متر طول صورت میپذیرد.

خرید اسپیس‌فریم تبلیغاتی دارای قابلیت‌های زیادی می‌باشد به همین دلیل جزء یکی از پر طرفدارترین سازه‌های نمایشگاهی محسوب می‌گردد. فروش اسپیس تبلیغاتی می‌تواند نیاز غرفه سازان را درانجام پروژه برطرف نماید. صنایع شیلتر با دارا بودن کارخانه تولید اسپیس فریم نمایشگاهی اقدام به تولید انبوه این سازه نمایشگاهی در ابعاد و رنگهای متنوع همچنین با قدرت بالا در کوتاه ترین زمان ممکن نموده است.

این کارخانه محصولات را به صورت اجاره و فروش  را به مشتریان خود ارائه می دهد. خرید اسپیس فریم برای مشتریانی که به طور مداوم به این سازه نیاز دارند به صرفه می‌باشد.

شما برای اینکه بتوانید سازه مورد نظر خود را بسازید بای مراحل زیر را انجام دهید :

  • مرحله اول طرح میباشد
  • برآورد قیمت متریال مصرفی طرح
  • برآورد هزینه اجرای انجام طرح
  • مشاوره با کارشناس فروش
  • مشاوره با کارشناش اجراییات

حال به طور مفصل تر نسبت به مراحل فوق توضیح میدهیم که چگونه شما میتوانید به بهترین نحو به خواسته خود که ساخت سازه میباشد برسید

طرح یا همان طراحی سازه :

شما در صورت داشتن تخصص در این زمینه میتوانید خودتان نسبت به انجام آن اقدام نمایید در غیر اینصورت میتوانید از متخصصین شرکت شیلتر سازه کمک گرفته تا طراحان شرکت بتوانند با در نظر گرفتن توضیحات شما نسبت به سازه درخواستی بهترین طرح رو در اختیار شما قرار دهند.

برآورد قیمت متریال مصرفی طرح :

شما بعد از طراحی باید لیست مصرفی اقلام کالاها و متریال مصرفی این سازه را داشته باشید تا بتوانید به قیمت اجناس مصرفی در این طرح دست پیدا نمایید. برای این منظور هم میتوانید از کارشناسان شرکت شیلتر سازه بهره گرفته تا لیستی دقیق از اقلام مورد نیازتان نسبت به اجرای پروژه داشته باشید .تا با در اختیار قرار دادن آن به کارشناسان فروش شرکت شیلتر سازه پیش فاکتور آن در اختیار شما قرار گیرد.در این لیست قیمت هر متر اسپیس مد نظر میباشد.

برآورد هزینه اجرای انجام طرح :

حال نوبت آن رسیده تا شما طرح سازه و لیست اقلام مصرفی آن را به کارشناسان شرکت ما در قسمت اجراییات و نصب سازه قرار دهید. تا آنها بتوانند با توجه به شرایط نصب و موارد مصرفی در پروژه هزینه انجام آن را با توجه به محل و مکان و نوع طرح برآورد نمایند در این زمینه شما خاطر جم باشید که تمامی کارشناسان شرکت با توجه به شرایط اقتصادی کشور سعی بر آن دارند تا قیمت تمام شده پروژه ها را به حداقل برسانند.

مشاوره با کارشناس فروش :

بعد از انجام مراحل فوق شما با مشورت با کارشناس فروش خود میتوانید نسبت به پرداخت هزینه انجام کار به توافق رسیده و نسبت به پرداخت پیش پرداخت اقدام نمایید تا پروزه شما در صف انجام کار قرار گیرد.

مشاوره با کارشناش اجراییات :

پس از مراحل فوق پرونده شما به قسمت اجراییات ارسال میگردد تا در کمترین زمان ممکن اکیپ نصب شیلتر سازه کار شما را به اجرا برسانند.[/vc_column_text]

فروش اسپیس فریم

در این کارخانه اسپیس فریم‌ها از مرغوبترین مواد اولیه ساخته می‌شود. در قسمت اتصال آنها از جوش co2 استفاده می‌شود که نسبت به جوش برق از مقاوت بیشتری برخوردار است. برای پوشش بیرونی هم از رنگ کوره ای و آبکاری استفاده می‌شود.

اسپیس فریم شیلتر سازه در ابعاد مختلف آماده فروش می‌باشند. فروش سازه اسپیس فریم نمایشگاهی در صنایع شیلتر سازه با قیمت ارزان ارائه می‌گردد. قیمت اسپیس فریم شیلتر سازه بستگی به متراژ درخواستی می‌باشد. فروش سازه اسپیس فریم آبکاری با قیمت ارزان عرضه میگردد.

در اینجا به بخشی از قابلیتهای اسپیس فریم به صورت فروش اشاره می کنیم:

۱- قابلیت نصب و اجرای غرفه در فضای باز و بسته (داخل سالن)

۲- اندازه های مختلف اسپیس فریم برای ساخت غرفه در ابعاد مختلف

۳- طراحی زیگزال و z  در قسمت خاموت، برای طراحی راحت تر غرفه توسط طراحان

۴- مونتاژ و دمونتاژ راحت و سریع

۵- مقاومت بسیار بالا

فروش اسپیس

بست و قفل اسپیس فریم ها:

تولیدی شیلتر بستهای اسپیس فریم را به صورت پروانه ای و به صورت کلی و جزئی به مشتریان ارائه میدهد.

شکل پروانه ای این بست ها، نصب در حالات مختلف را آسان و ممکن می‌سازد. همچنین اسپیس فریم در کارخانه شیلتر در متراژهای بالا با قیمت مناسب تری عرضه می شود.

لطفا برای سفارش عمده بست اسپیس فریم با ما تماس بگیرد.

برگزار کردن نمایشگاه های مختلف

اگر تاکنون گذرتان به نمایشگاه های مختلف همچون نمایشگاه بین المللی کتاب، نمایشگاه اتومبیل و… افتاده باشد، حتما با پدیده ای به نام اسپیس فریم رو به رو شده اید. اما ممکن است که نام آن را نمی دانستید.

در این بخش ضمن معرفی آن درصدد آن هستیم تا با فروش اسپیس فریم و نکات مربوط به آن در خدمت شما باشیم تا همه عزیزانی که قصد دایر گرداندن نمایشگاه های کوچک و بزرگ مختلف را در سطح شهر و دیار خویش یا در سطوح بالاتر کشوری و بین المللی را در سر می پرورانند، بتوانند پس از خرید اسپیس و نصب آن ها رنگ و لعابی نو به نمایشگاه خویش ببخشند تا از امکانات و قابلیت های متنوع و گوناگون آن ها به خوبی بهره‌مند گردند. بنابراین در صورتی که قصد برپایی نمایشگاه برای فروش و عرضه محصولات خویش دارید، ادامه مطلب را تا انتهاء با ما همراه باشید.

معرفی اسپیس فریم تبلیغاتی در یک نگاه

پیش از هر گونه بحث و بررسی در خصوص فروش اسپیس فریم تبلیغاتی بهتر است که در وهله نخست به ارائه تعریفی دقیق و شفاف در خصوص خرید اسپیس فریم پرداخته شود تا با شناخت آن ادامه مطلب را تا آخر پیگیری نماییم. اسپیس فریم تبلیغاتی به عنوان ابزاری به شمار می آید که از آن به منظور ساخت و سازهایی در جهت تبلیغات یا پدید آوردن اتاقکی در نمایشگاه های مختلف مورد استفاده واقع می گردد.

هر چند که موارد استفاده از خدمات فروش اسپیس فریم نمایشگاهی می تواند خیلی بیشتر از این موارد باشد به گونه ای که علاوه بر غرفه های نمایشگاهی بتوان با خرید اسپیس از مواردی نظیر: سن و استیج، تابلو بنر، قاب بنر، سالن های موقت و دائمی و نیز مواردی استفاده نمود.فروش اسپیس تبلیغاتی میتواند شما را از دیگر سازه های نمایشگاهی در عرصه تبلیغات بی نیاز نماید.

فروش اسپیس فریم تبلیغاتی در تولیدی شرکت شیلتر اسپیس با قیمت و کیفیت مناسب ارائه میگردد.فروش اسپیس تبلیغاتی با توجه به اهمیت تبلیغات در تمامی صنایع از اهمیت ویژهای برخوردار میباشد.فروش اسپیس فریم تبلیغاتی در تمامی کانون های تبلیغاتی کاربرد زیادی دارد.

ویژگی های منحصر به فرد اسپیس فریم

حال که با اسپیس فریم به طور کامل آشنایی صورت گرفته است؛ بد نیست نگاهی اجمالی و کوتاه به برخی از ویژگی های منحصر به فرد آن ها نیز انداخته شود. از جمله مهمترین این ویژگی ها می توان به امکان بهره‌مندی از طرح های مختلف با اسپیس اشاره کرد که به راحتی می توان توسط بست اسپیس آن ها را به هم متصل کرد تا هر گونه طرحی را روی آن ها پیاده سازی نمود که در نهایت به شکل های قابل توجهی می توان از آن ها بهره گرفت و طرح زیبایی را درانداخت. مقاومت بالا و وزن کم نیز از دیگر ویژگی های منحصر به فرد اسپیس فریم ها به شمار می آیند.

فروش اسپیس تبلیغاتی

فروش اسپیس

با توجه به ویژگی های منحصر به فرد و بی نظیری که در خصوص اسپیس فریم ها وجود دارد، امروزه در هر نمایشگاهی سعی به استفاده از آن ها می شود. برای این منظور شرکت های بسیار زیادی در زمینه فروش اسپیس فریم مشغول به فعالیت هستند که با فروش اسپیس نمایشگاهی بتوانند کمک شایان توجهی به غرفه داران مختلف در نمایشگاه ها کرده باشند به این صورت که هر یک از غرفه داران می توانند با در اختیار داشتن اسپیس فریم ها آن ها را به طرح های مورد نظر خویش درآورند تا به این منظور نگاه مشتریان را با توجه به طرح غرفه خویش به سمت و سوی خویش جلب نمایند.

بنابراین در صورتی که تولیدکننده محصولی هستید و می خواهید محصول مورد نظر خویش را در یک نمایشگاهی در معرض دید عموم قرار دهید، می توانند از امکان بهره مندی فروش اسپیس فرم یا اسپیس فریم استفاده به عمل آورده و غرفه ای در خور نام و شأن محصولات خویش را پدید آورید.

شرکت های متولی فروش اسپیس فریم

امروزه با توجه به رشد روزافزون اسپیس فریم ها شرکت های متعددی در زمینه فروش اسپیس فریم با قیمت ارزان سر برآورده اند تا به این منظور شما به عنوان یک غرفه دار بتوانید با خرید از آن شرکت ها غرفه خود را با طرح های متنوع و بی نظیر اسپیس فریم ها مزین نمایید. فروش اسپیس فریم در تمام نقاط ایران با توجه به ظهور شرکت های مختلف امروزه صورت می گیرد تا به این ترتیب هر یک از غرفه داران در هر نقطه ای از این سرزمین بتوانند از امکانات اسپیس فریم ها بهره مند گردند.

با توجه به اینکه معمولا هزینه خرید این گونه از ساخت و سازها در غرفه های نمایشگاهی از عمده ترین سوالاتی است که بر سر زبان غرفه سازان جاری می گردد، در ادامه به ارائه مطالبی در خصوص فروش اسپیس فریم با توجه به عوامل مختلفی می پردازیم و قیمت آن ها را نیز مورد بحث و بررسی قرار می دهیم.

"<yoastmark

فروش اسپیس فریم با توجه به عوامل مختلف

شاید خیلی از غرفه داران هزینه اسپیس فریم را در رأس امور قرار دهند. به همین جهت با ورود به شرکت های سازنده که در زمینه فروش اسپیس فرم با قیمت ارزان مشغول به فعالیت هستند، سعی دارند تا کیفیت و کارایی را در عین پرداخت قیمت پایین تر در دست داشته باشند.

به طور کلی می توان گفت که فروش اسپیس فرم نمایشگاهی بسته به عوامل مختلف و گوناگونی صورت می گیرد که از جمله آن ها می توان به طول آن ها بر حسب متر و نیز تعداد شاخه های اسپیس اشاره کرد که مسلما هر چقدر طول و تعداد شاخه های آن ها بیشتر باشد، هزینه نهایی هم بیشتر خواهد بود و هر چقدر هم کمتر استفاده شود، دربردارنده هزینه کمتری است که این فرآیند فروش اسپیس فریم با توجه به قیمت های متفاوت، کاملا به سلیقه مشتری و همچنین به نیاز وی در غرفه ای است که در داخل نمایشگاه دایر گردانده است.

از دیگر مواردی که در خصوص فروش اسپیس نمایشگاهی مورد توجه قرار می گیرد، این مسئله است که با توجه به طرح ها و ابعاد مختلفی که از فروش غرفه اسپیس فریم ها در نمایشگاه های مختلف صورت می گیرد، دست نصاب کاملا باز است تا بنا به درخواست مشتری هر نوع طرح و ابعاد دلخواهی را پدید آورده و آن را در اختیار مشتری خویش قرار دهند.

فروش اسپیس فریم در تهران و سایر شهرستان ها به این صورت است که به دو حالت کلی و جزئی می توان با نازلترین قیمت اسپیس فریم و بست و قفل های آن را خریداری نمود. با این توضیح که این بست ها و قفل ها به صورت پروانه ای تولید می گردند تا به این ترتیب بتوان نصب آن را به حالت های مختلفی صورت بخشید. آخرین مطلب اینکه فروش اسپیس فریم ها به دو صورت آبکاری شده و رنگی تولید می گردند که بنا به سلیقه و نیاز مشتری متفاوت می باشند.

"<yoastmark

خرید اسپیس فریم با کیفیت

در صورتی که قصد خرید اسپیس فریم دارید، می بایست به سمت شرکت هایی بروید که فروش اسپیس فریم با کیفیت را در دستور کار خویش قرار داده اند تا به این منظور بتوانید از کیفیت و کارایی آن ها اطمینان حاصل نمایید.خرید اسپیس فریم برای شما میتوانید قابلیتهایی زیادی را داشته باشد.شما با خرید اسپیس دیگر نیازی به اجاره اسپیس فریم ندارید.

از جمله مواردی که در کیفیت آن ها لحاظ می گردد، ساخت و تولید اسپیس فریم ها می باشد که با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های حوزه صنعت جوش می توان اسپیس فریم های با کیفیتی تولید و با فروش اسپیس فریم آن ها را در اختیار مشتریان خویش قرار داد.

شرکتهایی که به خرید اسپیس نیاز دارند

بنابراین شرکت هایی که به فروش اسپیس فریم ها برای کاربردهای متنوع به مشتریان خویش مشغول به فعالیت هستند، می بایست در بازه زمانی کوتاهی بیشترین کیفیت و کارایی را در آن ها به کار ببندند و مواد با کیفیتی را در آن ها به کار ببرند ت. به این منظور علاوه بر ارتقاء سطح کاری خویش بتوانند با بهره مندی از این راهکار به جذب مشتری نیز کمک شایان توجهی کرده باشند.

ضمن اینکه لازم به ذکر است که پیش از خرید اسپیس فریم باید در نظر داشته باشید که علاوه بر حضور در شرکت های سازنده، شما می توانید اسپیس فریم را از طریق راه ای ارتباطی مختلف سفارش دهید .

برای این منظور می بایست از قبل طرح پیشنهادی خود را به مسئولان ذی ربط اعلام دارید تا در أسرع وقت سفارش شما را مورد بررسی قرار دهند و آن را در موعد مقرر شده بنا به سلیقه و طراحی های مدنظر شما تحویلتان دهند.

خرید اسپیس

عمده فعالیت های شرکت های تولیدکننده اسپیس

همانطور که بیان داشتیم شرکت های متعددی در زمینه فروش سازه اسپیس فریم مشغول به فعالیت هستند. اما باید این نکته را نیز در نظر داشته باشیم که ممکن است بعضی از مشتریان بضاعت مالی خرید اسپیس ها را نداشته باشند.

شرکت های تولیدی در همین راستا عمده ترین فعالیت های خویش را به دو صورت فروش سازه اسپیس  آبکاری شده و رنگ کوره ای  نیز اجاره اسپیس فریم در نظر می گیرند. به این منظور هر یک از مشتریان مختلف بتوانند بنا به بودجه خویش یکی از این دو حالت را برای خود برگزینند.

رواج گسترده اسپیس فرم

به طور کلی بایستی اذعان داشت که فروش اسپیس فرم امروزه با توجه به مزایای گسترده ای که برای غرفه داران در بردارد، سبب شده است که خیلی زود در سراسر کشور رواج یابد و مشتریان بسیار زیادی را به سمت و سوی خود کشانده است.

نصب راحت و بی دردسر اسپیس فرم ها، طراحی های منحصر به فرد و بی نظیر آن ها، قیمت پایین و مناسب اسپیس فرم ها، کیفیت کار بالای آن ها و… همه و همه سبب شده اند تا خیلی زود فروش سازه اسپیس فرم در تمام نقاط ایران رواج گسترده ای به خود ببیند.فروش اسپیس فرم این امکان را برای شما فراهم مینماید تا شما از سازه اسپیس فرم بتوانید در کار های تبلیغاتی خود استفاده نمایید.فروش اسپیس فرم با قیمت ارزان در گروه تولیدی شیلتر سازه مهیا میباشد و شرکت شیلتر سازه با فروش اسپیس فرم شما را از اجاره اسپیس بی نیاز میکند.

همین امر باعث شده است که امروزه در اکثر نمایشگاه ها و غرفه های مختلف در سطح شهرهای کوچک و بزرگ شاهد حضور پررنگ اسپیس فریم ها در صنعت غرفه سازی و نمایشگاهی باشیم .به طوری که برترین گزینه جهت ساخت و ساز در این صنعت در محیط های بسته و به خصوص ساخت و ساز در فضای باز این سازه دارای رتبه اول چه از نظر حجم استفاده و هم چنین رتبه بالا از نظر رضایت مشتریان اعم از شرکت های خصوصی و دولتی میباشد.

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر در پیچ اینستاگرام شیلتر مراجعه نمایید

[/vc_column][/vc_row]
فهرست