فروش اسپیس فریم نمایشگاهی

اسپیس فریم یک سازه نمایشگاهی پر کاربرد می‌باشد که می‌توان در کلیه امور نمایشگاهی مانند غرفه سازی و قاب بنر استفاده نمود. اسپیس‌فریم دارای قابلیتهای زیادی می‌باشد به همین دلیل جزء یکی از پر طرفدارترین سازه‌های نمایشگاهی محسوب می‌گردد. صنایع شیلتر با دارا بودن کارخانه تولید اسپیس فرم نمایشگاهی اقدام به تولید انبوه این سازه نمایشگاهی در ابعاد و رنگهای متنوع همچنین با قدرت بالا در کوتاه ترین زمان ممکن نموده است و به صورت اجاره و فروش اسپیس فریم را به مشتریان خود ارائه می دهد. خرید اسپیس فریم برای مشتریانی که به طور مداوم به این سازه نیاز دارند به صرفه میباشد.

فروش اسپیس فریم

در این کارخانه اسپیس فریم‌ها از مرغوبترین مواد اولیه ساخته می‌شود. در قسمت اتصال آنها از جوش co2 استفاده می‌شود که نسبت به جوش برق از مقاوت بیشتری برخوردار است. برای پوشش بیرونی هم از رنگ کوره ای و آبکاری استفاده می‌شود. اسپیس فریم شیلتر سازه در ابعاد مختلف آماده فروش میباشند. فروش سازه اسپیس فریم نمایشگاهی در صنایع شیلتر سازه با قیمت ارزان ارائه می‌گردد. قیمت اسپیس فریم شیلتر سازه بستگی به متراژ درخواستی می‌باشد. فروش سازه اسپیس فریم آبکاری با قیمت ارزان عرضه میگردد.

در اینجا به بخشی از قابلیتهای اسپیس فریم به صورت فروش اشاره می کنیم:

۱- قابلیت نصب و اجرای غرفه در فضای باز و بسته (داخل سالن)

۲- اندازه های مختلف اسپیس فریم برای ساخت غرفه در ابعاد مختلف

۳- طراحی زیگزال و z  در قسمت خاموت، برای طراحی راحت تر غرفه توسط طراحان

۴- مونتاژ و دمونتاژ راحت و سریع

۵- مقاومت بسیار بالا

بست و قفل اسپیس فریم ها:

تولیدی شیلتر بستهای اسپیس فریم را به صورت پروانه ای و به صورت کلی و جزئی به مشتریان ارائه میدهد.

شکل پروانه ای این بست ها، نصب در حالات مختلف را آسان و ممکن می‌سازد. همچنین اسپیس فریم در کارخانه شیلتر در متراژهای بالا با قیمت مناسب تری عرضه می شود.

لطفا برای سفارش عمده بست اسپیس فریم با ما تماس بگیرد.

[تعداد: 31    میانگین: 5/5]
فهرست